Záložky 1 Záložky

Autor Téma: S7 edge - Folie a tvrzená skla  (Přečteno 15517 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline gerremi

• Stálý člen
  • Poděkování: 47
Re:S7 edge - Folie a tvrzená skla
« Odpověď #30 kdy: Duben 01, 2016, 19:46:43 odpoledne »
V tomto pripade asi nie... Ako nehovorim ze je zly, ale okrem toho okrasneho ramceka za tu výssiu cenu nic neziskas. A mne sa aj tak viac paci, ked uz priesvitny kryt, ten klasicky cisty Neo Hybrid.
Inak som zabudol ze ten s tym ramcekom ani velmi nesedi. Na spodnej strane pri stlaceni z boku vrzga... Irituje ma to strasne. Ale moze sa jednat len o "vadny kus"
Samsung S5 , LG G2 , LG G3 , Z3 compact , Galaxy S6 32GB, Galaxy S6 Edge Plus --- Galaxy S7 Edge Gold

Offline juanex

• Pokročilý člen
  • Poděkování: 16
« Odpověď #31 kdy: Duben 02, 2016, 10:52:57 dopoledne »
Ja som pri vlastnych telefonoch vzdy dal na ZAGG. Najskor folie (drzia perfektne aj na 2,5D skle) a teraz maju aj perfektne vlastne sklo. Sklo ale nieje dostupne pre nove zahnute displeje a oble skla mobilov. Navyse vzdy ked som chcel, tak mi zadarmo vymenili foliu za novu, kludne aj iny typ na rovnake zariadenie. Naposledy mi vymenili foliu za sklo ZAGG.
STOCK SAMSUNG 4.4.2 - Xposed Framework - NOVA Prime

Offline davedroid

• Návštěvník
  • *
  • Poděkování: 0
« Odpověď #32 kdy: Červen 10, 2016, 22:49:56 odpoledne »
Ahoj, tak jsem koupil na S7 tohle sklo: You are not allowed to view links. Register or Login  a obrovské zklamání. Nalepil jsem a jak i u placaté S7 jsou kraje skla mírně zaoblené, tak tam sklo nedoléhá. Jen když zatlačím nehtem. Takže to vytváří cca cca 2mm pruh po obou stranách, kde není sklo přilepené:-( Co s tím , nevíte? Sedne si to nebo to mám zahodit? :-(
Jsem myslel, že to bude jednoduché u S7 a ono ne.

Offline RonySGSII

• Začinající člen
  • Poděkování: 15
« Odpověď #33 kdy: Červen 11, 2016, 00:05:11 dopoledne »
Dostanú sa ti tam čiastočky prachu a nezalepí sa to....bude to odcerené....neviem prečo inak dávate na Gorila glass 4 rôzne fólie. Zbytočné....
Samsung Galaxy S6 Edge Plus 64GB.

Offline Jay222

• Návštěvník
  • *
« Odpověď #34 kdy: Březen 11, 2017, 21:03:43 odpoledne »
caute

pozeram ze prispevky su starsie tak snad od vtedy pribudli nejake fóie alebo tvrdene skla.Viete mi odporucit nejake kvalitne tvrdene sklo na S 7ku?Som myslel ze to sproste zakryvenie je len pri edge >:(

Offline freevisio

• Návštěvník
  • *
« Odpověď #35 kdy: Červen 11, 2017, 09:34:04 dopoledne »
ahoj všichni
rozhodně nekupujte tohle......
You are not allowed to view links. Register or Login

pokud by jste nosili tel. bez obalů tak klidně, tohle sklo mi prasklo po půl hodině používání telefonu, není absolutně kompatibilní s jakýmkoli originál krytem od samsungu... mám 2 jeden lens cover a druhý s baterii... po nasazení krytu lens cover vám vytlačí sklo nahoru ... hrůza....
Samsung galaxy S4 Active

TOPlist optimalizace PageRank.cz