Autor Téma: S7Edge - režim pomalý pohyb  (Přečteno 855 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline pernik

• Nováček
  • **
  • Poděkování: 0
    • Skype-test
S7Edge - režim pomalý pohyb
« kdy: Březen 01, 2017, 22:21:27 odpoledne »
Zdravím, informoval som sa na tento problém aj v inom vlákne ale rozhodol som sa založiť samotnú tému nakoľko som mal v ruke už tretí kus a nižšie popísaný problém sa opakoval.
Problém je v tom, že po zapnutí fotoaparátu a následnom prepnutí do režimu "  pomalý pohyb " nastanu 2 veci. Prvá je ta, že oproti klasickému foto. režimu stmavne obrazovka, resp. akoby bolo slabšie osvetlenie prostredia a je o dosť tmavší obraz. Druhá vec je, že začne preblikávať obrazovka. Tieto 2 príznaky sa prejavujú len v režime pomalý pohyb. Resetoval som nastavenia foto., no nepomohlo. A neskôr wipe... no nič sa nezmenilo. Pravdepodobne ostáva len servis.
Neriešil niekto ešte tento problém? Poprípade vyskúšajte a napíšte sem ak sa to u niekoho ešte prejaví. Ďakujem.

Online vitos

• Pokročilý člen
  • Poděkování: 38
Re:S7Edge - režim pomalý pohyb
« Odpověď #1 kdy: Březen 02, 2017, 07:11:09 dopoledne »
toto je bohužel problém všech, ikdyž se podíváš na youtube, tak ve vnitřních prostorách to dělá všem, je to kvůli zářivkám atd. venku se ti toto nestane, vyzkoušej venku a uvidíš
Galaxy S7 edge Black Onyx

Offline Pakito9

• Kolemjdoucí
  • Poděkování: 0
Re:S7Edge - režim pomalý pohyb
« Odpověď #2 kdy: Březen 02, 2017, 18:43:16 odpoledne »
tiež si myslím, že by ti to mali robiť len pri umelom osvetlení, žiarovky totiž prebliknú 60-70krát za sekundu, naše oči to nevidia ale v tom režime pomalého pohybu to vidno je...

TOPlist optimalizace PageRank.cz