Autor Téma: [SM-G900F] CF-Auto-Root  (Přečteno 17758 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline don_alex

• Moderator
  • Poděkování: 238
  • Moje hračky: N910C, N7100, N8000, S5830, SW2
Re: [SM-G900F] CF-Auto-Root
« Odpověď #60 kdy: Srpen 06, 2015, 15:57:00 odpoledne »
Kamaráde uklidni se, azcaron odpověděl víc než jasně. Na nějaké urážky tu opravdu nejsme zvědaví. Takže jestli se honem rychle nezchladíš, můžeš si jít štěkat jinam.

Jinak netuším, kdo ti tvrdil, že lze do čínského fejku flashnout originální FW pro originální samsung, notabene s pomocí KIES, ale pokud to někdo opravdu tvrdil, tak o jeho zkušenostech bych hodně silně pochyboval. Buď rád, že ten telefon aspoň trochu funguje, až přestane fungovat, můžeš buď u číňana, který ti to prodal, shánět FW, nebo to rovnou zahodit a ušetřit si zbytečnou námahu.
Chceš-li poděkovat, klikni na Poděkování. Díky. ;)

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM <= VÍCE PŘES SZ

Offline kocir

• Nováček
  • **
  • Poděkování: 2
  • Win7
« Odpověď #61 kdy: Srpen 06, 2015, 22:59:10 odpoledne »
Tak to mas, zeptal ses a stari psi te zjebali a poplivali ti zarizeni. Tak to bohuzel na nekterych forech chodi a na nekterych nechodi. Fyzicka anonymita je svina.
Pokud kladu dotaz, tak z duvodu, ze jsem odpoved nikde nenasel. Pokud jsem ji prehledl tak se omlouvam.
-------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy S5 /no-root/no logo/
Windows 7

Offline don_alex

• Moderator
« Odpověď #62 kdy: Srpen 06, 2015, 23:08:56 odpoledne »
Ty taky koukám neumíš číst. Ona je to dneska nějaká móda? Kdo koho zjebal? To, že ten fejk nestojí na nic, je prostě fakt. A to, že do něj nejde nahrát nic jiného než to, co pro něj vytvořil číňan někde doma na koleni je taky fakt. To je celé. Že pan Mistr světa tuhle pravdu neunese a začne kopat kolem sebe, i to je fakt.

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM <= VÍCE PŘES SZ

Offline kocir

• Nováček
  • **
  • Poděkování: 2
  • Win7
« Odpověď #63 kdy: Srpen 06, 2015, 23:14:41 odpoledne »
:-) Presne tuhle atakujici reakci jsem cekal. Skoda, ze v pravidlech fora neni zdůrazněno, ze ne vsichni diskutujici maji stejne znalosti a proto by meli tutu skutecnost brat v uvahu a tolerovat se.

Thats all what I wanted to say by that.
Pokud kladu dotaz, tak z duvodu, ze jsem odpoved nikde nenasel. Pokud jsem ji prehledl tak se omlouvam.
-------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy S5 /no-root/no logo/
Windows 7

Offline jendakorda

• Nováček
  • **
  • Poděkování: 4
« Odpověď #64 kdy: Leden 18, 2016, 23:23:44 odpoledne »
Ahoj,
nevíte někdo jestli CF-Auto-root umí i G900FXXU1BOL3?
Nejsem v angličtině úplně kovanej a na XDA jsem to nějak nenašel nebo přehlídl.

Díky.

Offline don_alex

• Moderator
« Odpověď #65 kdy: Leden 18, 2016, 23:31:47 odpoledne »
Dnes už se v podstatě dá říct, že pokud pda romky je jiné, než to uvedené na webu Chainfire, tak s největší pravděpodobností CF fungovat nebude.

Ostatně klidně to zkus, v nejhorším flashneš FW a zase jedeš dál.

Offline jendakorda

• Nováček
  • **
  • Poděkování: 4
« Odpověď #66 kdy: Březen 20, 2017, 09:34:10 dopoledne »
Ahoj všichni,
potřebuju poradit. Loni, když vyšel Android 6.0.1 pro S5, tak jsem aktualizoval, rootnul, nainstaloval xposed framework (kvůli automatickému přepínání do režimu letadlo), zálohoval něco přes Titanium backup. Už tak tři čtvrtě roku jsem root nepotřeboval, takže jsem si ho nevšímal. Teď jsem chtěl synovi spustit Pokemon Go, což na rootnutým telefonu jednoduše nejde. Prý pomocí Magisk manageru, který potřebuje root. A teď konečně k problému: Po instalaci Magisk manageru mi to napsalo, že zařízení nemá root. Když spustím Super SU, tak mi napíše, že není nainstalován binary SU a vypne se. Xposed framework přitom celou tu dobu normálně běží. Dneska jsem znovu flashnul root (CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f.tar.md5) od Chainfira a pořád stejný. Základní pásmo CPC9. Sestavení CPD3.

Poradí někdo, co s tím?

TOPlist optimalizace PageRank.cz