Autor Téma: [ROM] AOKP KK 4.4.2 pre SM-G900F (klte)  (Přečteno 3945 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline 1sefko

• Domácí
  • Poděkování: 470
[ROM] AOKP KK 4.4.2 pre SM-G900F (klte)
« kdy: Říjen 21, 2014, 21:00:40 odpoledne »

Konečne bezproblémovo funkčná custom ROM na báze čistého androidu aj pre Samsung Galaxy S5. Nutné mať root a cusom recovery (CWM, TWRP, Philz...) stiahnutú rom aj s G-apps nakopírovať na externú SD kartu

Flash na vlastné riziko!!!

Inštalácia: - odporúča sa najskôr dať mobil do továrenských nastavení
- Boot do Recovery Mode
- Wipe Data,System,Cache,Dalvik
- nainštalovať ROMku .zip z SD karty
- Znovu Wipe Cache and Dalvik
- Reboot System
- Znovu Reboot do Recovery Mode
- Flashnúť z SD karty G-Apps
- Wipe Cache a Dalvik....a Reboot System.

Odkaz na stiahnutie: You are not allowed to view links. Register or Login
Odkaz na xda: You are not allowed to view links. Register or Login

Je to sice nightly verzia, ale je super stabilná. Fotoaparát funguje tiež bez problémov, ale nedá sa nastaviť formát 16:9. Ale mám dojem, že má softvérovú optickú stabilizáciu, lebo fotky mám terazu krajšie, ako som mal na ofiko fw. Samozrejme prídete o vychytávky Samsungu, ktoré sú v oficiálnom fw, ale aj tak som ich nepoužíval. Romka je super rýchla, žiadne lagy, je tam kopec nastavení a možností na prispôsobenie. Ale čo je hlavné, že tam nie je vôbec žiadny balast. Len čistý android a Google aplikácie. Na romke fičím už asi mesiac a Samsung fw už nechcem ani vidieť. Aj hry náročné na grafiku, ktoré občas začali brutálne sekať teraz šlapú bez jedinéhu lagu. V režime lietadlo mi celú noc baterka nespadne ani o jedno percento (pri Samsung fw padla cez noc baterka aj o 10%). Konečne funguje korektne aj aplikácia na signalizáciu LED notifikácií a naozaj LEDka bliká všetkými odtieňmi farieb, aké si len človek nastaví. Romka je kompatibilná aj na iné android zariadenia, prehľad podporovaných zariadení je na oficiálnej stránke.
SGNote 4
Stock fw 5.1.1

Offline mijakhany

• Nováček
  • **
  • Poděkování: 7
Re:[ROM] AOKP KK 4.4.2 pre SM-G900F (klte)
« Odpověď #1 kdy: Říjen 22, 2014, 15:10:42 odpoledne »
Nastavení AOKP jsem vždy miloval. Škoda, Stále se mi nechce porušit Knox, abych tuto romku vyzkoušel. Doufal jsem, že AOKP bude i s knox 0x0 což už asi nikdy nedopadne.
Uvidím, jak to dlouho vydržím na Androidu 5 bez možnosti root. Pak mě to asi donutí. Jinak vypadá dobře :)
S7 Edge

Offline josfa

• Domácí
  • Poděkování: 261
« Odpověď #2 kdy: Listopad 20, 2014, 11:29:53 dopoledne »
jejda ,tak jsem se rozhodl prejit z offico rom XXU1ANE2   i za cenu x01 na AOKP a jaksi mam problemy ,uz dlouho jsem nedelal zmeny na svem mobilu a tak nejsem ani v obraze ,bez jakychkoli zmen jsem udelal format vseho a flesnul z odkazu jak AOKP ,tak gaps a ten hlavni problem je ze se mi nikdo nedovola a ani ja nikam nezavolam ,sice prijmu hovor ,ale nic neslysim ,volam a jsem bez tonu ,SMS posilat i prijimat  lze ,rad bych zustal u AOKP vypada zajimave ,ale ...... vi nekdo

File Name: aokp_klte_kitkat_nightly_2014-09-11.zip  , aokp-full_gapps-kk-20140901.zip  ,sestaveni KTU84Q  -- verze jadra 3,4,0 - CM g14d8194

a uz v tom zase jedeu

Tak jsem nasel nejeke info na XDA viz :  když nahradíte libril.so a libril-sec.so z offico ROM , signál začne pracovat ,sefko  tobe to slo hned bez problemu ?

EDIT : je to komicke ,ale u mne nefunguje volani atd , tak jsem nasel dalsi info ohledne tohoto problemu na S5kach ,kdyby nekdo jako ja mel tento problem
 ( libsec-ril.so a libril.so (z lib adresáře) a umístěte je do AOSP ROM a restartujte telefon  a potom vytočte * 228, a mělo by to fungovat )  :-)   a to je na me moc ,uz to nechci , jdu na jinou - pocatecni problemy mi nevadi ,ale toto?

a kdyby jeste jedna mala informace na AOKP od uzivatelů viz :    Ať už je to GS3 nebo GS5 tam byly vždy problémy s AOSP
« Poslední změna: Listopad 20, 2014, 14:47:04 odpoledne od josfa »
samasung galaxy S7 edge
samasung Tablet 10.1
MIII Q4K

Offline 1sefko

• Domácí
  • Poděkování: 470
« Odpověď #3 kdy: Listopad 20, 2014, 20:50:36 odpoledne »
Romka mi šlape bez jediného problému. Aj tá predchádzajúca verzia bola u mňa bez chyby. Ja tam mám ale v mobile novšiu verziu 2014-10-18 priamo zo stránky aokp: You are not allowed to view links. Register or Login

A gapps som si tam flashoval mini
« Poslední změna: Listopad 20, 2014, 21:01:06 odpoledne od 1sefko »
SGNote 4
Stock fw 5.1.1

Offline josfa

• Domácí
  • Poděkování: 261
« Odpověď #4 kdy: Listopad 21, 2014, 22:09:56 odpoledne »
tak mi to nedalo a zopakoval jsem si to ,ted uz je vse ok ,jsem spokojen ,nikdy jsem netouzil po CM ,ale ted vidim jakou chybu jsem delal ,kdyz jsem se CMku vyhybal ,maj to vymakany kluci ,vsechna cest

EDIT :
teda spokojenost se nevytratila ,ba naopak proc jsem se tomu vyhybal tak dlouho ,fakt netusim ,nebyt sekovo doporuceni ,jeste dlouho bych netusil o co bych prisel,uz se tesim az to nahodej na liztko
« Poslední změna: Prosinec 10, 2014, 10:02:04 dopoledne od josfa »
samasung galaxy S7 edge
samasung Tablet 10.1
MIII Q4K

Offline mijakhany

• Nováček
  • **
  • Poděkování: 7
« Odpověď #5 kdy: Duben 07, 2015, 21:43:35 odpoledne »
AOKP na lízátku není ???
Zatím marně hledám.

Edit: tak opravdu zatím žádná rom s AOKP neni a ani se na ní nepracuje .....
« Poslední změna: Duben 10, 2015, 14:01:15 odpoledne od mijakhany »
S7 Edge

TOPlist optimalizace PageRank.cz