SAMSUNG GALAXY S3 (i9300) > SGS3-OBECNÁ DISKUSE

Jelly Bean? Spokojenost? U mě teda ne!

<< < (26/31) > >>

Yahoo:
Ano.

tlamik:
tak jsem si udělal nandroid backup a odsouhlasil update na JB. instalace proběhla v pohodě, přišel jsem o roota (předpokládám, že nahodím stejným způsobem pomocí CF-Root-SGS3-v6.4 ?) ale co mě zarazilo, že když chci zkontrolovat aktualizace, tak mi píše, že zařízení bylo změněno, aktualizace softwaru nejsou dostupné. chvíli jsem googlil a v podstatě nikdo neví, jestli to znamená, že aktualizace nejsou dostupné, protože nejsou nebo nejsou dostupné, protože nemáme flash count na nule nebo náš systém je modifikován ...  měl jsem před instalací pár dní nainstalován battery widget, jak tu někdo zmiňoval, tak uvidím jak baterka.
a verzi mám I9300BOLJ1, sestavení JRO03.I9300XXDLIH

pizuu:
@tlamik
Ta aktualizacia nebude sposobena tym, ze mas najnovsi android vo svojej triede??!!

tlamik:
jak píšu, na zahraničních forech píšou lidi, že to zatím není jisté, jestli to bude nabízet OTA aktualizaci na upravených SGS, taky chainfire přestal podporovat cf-root a přešel na auto cf-root, prý proto, že cf-root zvyšoval flash count a taky pak byly problémy s OTA ...

btw: před updatem jsem si udělal mimo jiné i backup titaniem, teď bych si rád udělal znovu backup titaniem. smaže se mi původní backup ? chtěl bych mít i ICS backup ... kdybych se musel vracet

pizuu:
Ja mam slozku Titanium backup zalohovanu (prekopirovanu) v PC dva krat. Jedna je zaloha apk pre ICS, druha pre JB...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

TOPlist optimalizace PageRank.cz Přejít na plnou verzi