Autor Téma: Zhoršení příjmu signálu GSM, LTE a GPS  (Přečteno 436 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Klimes-j

• Kolemjdoucí
  • Poděkování: 0
Zhoršení příjmu signálu GSM, LTE a GPS
« kdy: Říjen 03, 2017, 14:21:25 odpoledne »
Zdravím, mám problém s telefonem, mám horší příjem GSM signálu, tak kde jsem dříve měl signál slabší, tam se mi úplně ztrácí. S tím možná bude souviset že se zhoršil i příjem internetu, tam kde jsem dřív chytal 4G, dnes s bídou chytnu 3G. Zajímavé je, ze když tel. vypnu a zapnu, tak někdy na chvíli, někdy na delší dobu, třeba i pár hodin 4G funguje. Je i špatný příjem signálu GPS, v podstatě bez wifi, nebo dat tel. neurčí polohu. Už se mi to asi před třičtvrtě rokem stalo, ale když jsem dal hard reset, tel. zase začal fungovat. Teď jsem ho udělal třikrát a téměř žádná změna. Ještě mi vybíhá hláška "Proces android.process.media se zastavil. Nevím jestli to souvisí ale zajímalo by mě jak se té hlášky zbavit když ani hard reset nepomohl. Všem děkuji za pomoc a ještě prosím vysvětlovat hodně jednoduše a hodně pomalu, aby se mi alespoň část odpovědí povedlo pochopit. Dík

Offline dury2000

• Domácí
  • Poděkování: 41
Re:Zhoršení příjmu signálu GSM, LTE a GPS
« Odpověď #1 kdy: Říjen 08, 2017, 15:19:31 odpoledne »
Ahoj riesil som ten isty problem. V podstate ma problem note3. Ako mozes vidiet na foto. 1palicka. Vypnem 4g tak sa to o nieco zlepsi. Foto1 Lte; foto 2 gsm
« Poslední změna: Říjen 08, 2017, 15:22:37 odpoledne od dury2000 »
SGS2 -JB
Ďakujem poteší...

TOPlist optimalizace PageRank.cz