Autor Téma: Infraport_umřel  (Přečteno 296 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline vomackaj7

• Nováček
  • **
  • Poděkování: 2
Infraport_umřel
« kdy: Březen 18, 2017, 13:30:24 odpoledne »
Zdravím ...nemáte někdo zkušenost s nefunkčním infraportem(na note 4 910c ) ...začalo to tím, že jsem na školisku pustil Panasonic videoprojektor...a už nevypnul bylo mi to divný ,ale neřešil jsem až když doma sem nemohl zapnout tv ??? Asi na potřetí se zadařilo. ..tak tady sem se jal podezření ,že se něco děje ...zkusil jsem ap.Peel smart...odins. nainst. marný asi odešel HW  ...kdyby někdo měl zkušenost ..budu vděčen za radu příp. kolik stojí oprava v servisu ??? Note 8 bude možná napodzim tak nevím jestli to do té doby vydržím a pak možná ani infra mít nebude ;) V telefonu sem žádné zásahy krom poslední bezpečnostní aktualizece jež byla orig. od Samsungu nedělal. ..ostatní vše maká jak má ...

Offline mahon

• Domácí
  • Poděkování: 433
    • Skype-test
Re:Infraport_umřel
« Odpověď #1 kdy: Březen 18, 2017, 14:57:30 odpoledne »
A co takhle si udělat zálohu a provést tovární nastavení. Může to být jenom softwerová závada. Prostě se to někde ve firmweru jenom kouslo  ;)
Než se na něco zeptáte použijte políčko HLEDAT

Offline vomackaj7

• Nováček
  • **
  • Poděkování: 2
« Odpověď #2 kdy: Březen 18, 2017, 15:42:07 odpoledne »
Kdysi sem jej měl i na alternativních romkach.
Ale už přes rok a půl jedu na stock( a vše super) ...přiznám se ,že se mi nechce podnikat žádný psí kusy mám poměrně dost vymazlené prostředí přes Novu(počty sloupců, řádků...) ...ale pravda zkusit se má všechno...jen mi vrtá hlavou, že to slábnutí nebude asi sw....rozhodně Ď

Offline Tolux

• Nováček
  • **
  • Poděkování: 12
« Odpověď #3 kdy: Dnes v 10:10:58 »
Nejen Nova umí zálohu nastavení ... :-)

TOPlist optimalizace PageRank.cz